Zabawa aparatem.

Siemka!
Z tej strony Marcelina, jedną z moich pasji jest fotografia co prawda nie jest to profesjonalna fotgrafia a wręcz amatorska. Lubię to co robię, daje mi to radość itd.
Moją przygodę z aparatem zaczęłam już w 6kl. podstawówki (6 lat temu), moim głównym tematem fotografii była natura wiosną, kwiaty, bazie, świerza trawa wraz z poranną rosą. Przez pewien okres robiłam zdjęcia pod czujnym okiem ludzi, którzy na tym się znają. Po pewnym okresie zdecydowałam się na fotografię ludzi co spowodawało iż musiałam zainwestować w lepszy sprzęt, co dzisiaj uważam za dobry krok. Ale prócz ludzi cudownymi modelami są zwierzęta. W pierwszej kolejności po ludziach, zwierzęta są moim ulibionym tematem do zdjęć. ;)
Nie zamierzam rezygnować z tego zajęcia. Przy tym najlepiej jest mi się odstesować. Siadam wtedy w odludnym miejscu i czekam, wyczówam tą siłę natury, która mnie otumania, która pcha mnie do fotografowania. ;)
W sumie waszą inspiracją może być wszystko co znajduje się dookoła Was. I nie jest to ważne jakim sprzętem robicie zdjęcia, do zrobienia ciekawego zdjęcia wystarczy nawet aparat telefonu, liczy się to co widnnieje na zdjęciu a nie to jakim sprzętem robicie zdjęcia. TO DO ROBOTY, każdy z Was może nacykać kilka świetnych zdjęć.

~#Admin2. Marcelina.

Jeśli podoba Ci się ten artykuł, podziel się nim ze znajomymi! Diggnij StumbleUpon del.icio.us Google Yahoo! Reddit